Page 32 - Dermatology2020 programme
P. 32

      1ST
VIRTUAL CONGRESS
17-20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ ΟΜΙΛΗΤΩΝ, ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ
   Landau Marina..........................................20 Lindschau Carsten ....................................27 Tiplica George Sorin ................................. 22 Wollina Uwe.............................................22
A
Αγγελακόπουλος Χαράλαμπος .....................23
Αγιασοφίτου Ευθυμία .................................23
Αναγνωστόπουλος Ζαφείρης ...................... 30
Αναγνωστόπουλος Φώτιος ......................... 30
Αναστασιάδης Γεώργιος..............................23
Αναστασιάδου Ευφροσύνη ..........................28
Ανδρουτσόπουλος Βασίλης .........................27
Ανθόπουλος Τηλέμαχος ..............................25
Αντωνακόπουλος Νίκος ............................. 30
Αντωνιάδης Ηλίας .....................................28
Απάλλα Ζωή........................20, 21, 26, 26 ,27 27, 38, 39, 39
Αποστολάκης Νικόλαος...............................25 Αποστολίδου Σταυρούλα................ 28, 29, 30 Αραμπατζής Μιχαήλ....................................25 Αρμύρα Καλλιόπη ................................ 26, 27 Αρώνης Παντελής................................21, 30 Ασημακόπουλος Στέλιος.............................27 Αυγερινού Γεωργία....................................22 Αυγέρος Χρυσόστομος................................27 Αφαντενού Σεβαστή...................................19
B
Βαβούλη Χαριτωμένη ...........................20, 20 Βακιρλής Ευστράτιος.......... 19, 20, 28, 29, 29 Βασάλου Βαρβάρα.......................... 18, 29, 29 Βασιλοπούλου Ευδοκία...............................19
Βλαδένη Σουλτάνα.....................................22 Βοσυνιώτη Βασιλική...................................23 Βουδούρη Δήμητρα .............................. 26, 27 Βράνη Φαίη ...............................................28 Βρυζάκη Ελευθερία..............................27, 28 Βρυώνη Γεωργία..................................29, 29
Γ
Γάβρος Ζήσης ...........................................27
Γεροδήμου Μαρία.......................................26
Γεροχρήστου Μαρία........................ 26, 26, 27
Γεωργιάδου Αγγελική ................................27
Γεωργίου Σοφία ........................................27
Γεωργίου Ελισάβετ ............ 25, 26, 27, 28, 28 28, 39, 40
Γεωργοπούλου Κωνσταντίνα-Ειρήνη............29 Γιαλελή Ευθυμία..................................27, 28 Γιαννούκος Αναστάσιος ..................18, 26, 30 Γκέντζη Δέσποινα.......................................28 Γραφανάκη Κατερίνα ..................................26 Γρηγορίου Σταμάτιος............... 20, 38, 40, 41
Δ
Δασκαλάκης Ευάγγελος ............ 18, 29, 29, 29 Δελλή Φλωρεντίνα-Σίλβια ....... 22, 27, 27, 28
28, 29, 30 Δεσινιώτη Κλειώ.......................................19 Δημητριάδης Ιωάννης ................................23 Δημητριάδης Χρήστος.................................29 Δημητρίου Κωνσταντίνος ............................18 Δολκίρας Φίλιππος ....................................29 Δούβαλη Θεοδώρα................... 23, 26, 26, 27 Δούλη Κωνσταντίνα ...................................26
  32 | 16ο Πανελλήνιο Συνέδριο Δερματολογίας & Αφροδισιολογίας |


































































   30   31   32   33   34